Dôvody, prečo sa učiť jazyky ONLINE

14.11.2019

Hneď na začiatok vám sem musím napísať, že je to určite škola BUDÚCNOSTI. Vo väčšine vyspelých krajín, či v Amerike, Rusku alebo Číne sa už takto vyučuje. Vyučuje sa tak na základných, stredných, ale aj vysokých školách. Na vysokých školách je veľmi veľa kurzov práve takto online a medzi ne patrí samozrejme aj online výučba jazykov. Učia sa tak všetky vekové kategórie.

Prvou výhodou výučby online je MIESTO. To už viac nie je dôležité. Už nemusíte nikde chodiť. Môžeš ostať kľudne v pohodlí svojho domova alebo naopak sa môžeš učiť v kaviarni alebo dokonca z pláže. 

Môžeš byť hocikde na svete a učiť sa.

Druhou výhodou a dôvodom prečo by si sa mal učiť online je ČAS. Už viac sa nemusíš ty prispôsobovať, ale my sa prispôsobíme tomu, kedy to tebe vyhovuje. Môžeš sa rozhodnúť mať hodiny ráno, doobeda, poobede alebo až večer - my sa ti prispôsobíme. 

"Ty si pánom svojho času.

Čiže z toho vyplýva aj ďalšia výhoda - FLEXIBILITA.

Výhoda je všetky naše kurzy sú INDIVIDUÁLNE, to znamená, že my sa prispôsobíme tvojím potrebám a záujmov. Ty nám povieš len dôvody, prečo sa chceš učiť daný jazyk a zároveň aj tvoje záľuby, aby ťa samotné učenie jazyka zaujalo. 

Ty sám si určíš koľko sa chceš učiť. 

Ak budeš potrebovať pomoc my ti s tým pomôžeme. Nájdeš niekoho, s kým sa môžeš učiť cudzí jazyk a zároveň budeš mať aj PODPORU, ktorá sa venuje len tebe.

Samozrejme ak by si sa chcel prihlásiť vo dvojici alebo v skupine, tak aj to je možné. Je tam ale podmienka, aby ste boli na približne rovnakej jazykovej úrovni a plus aby ste mali približne rovnaké záujmy. Nechceme totiž, aby sa nám stalo, že keď príde párik, tak chalan sa bude chcieť rozprávať o futbale a baba o móde.

Ak by si mal strach toho, že nechceš byť len sám a chceš mať nejakých spolužiakov, tak na facebooku máme vytvorenú skupinu, kde budeš môcť nájsť nejakého jazykového partnera, čo ti pomôže odbúrať strach z komunikácie v cudzom jazyku a zároveň máš možnosť nájsť si nového kamaráta.

Šiestou výhodou je CENA. V prvom rade už nepotrebuješ platiť nič navyše za žiadne materiály. Všetky materiály už máš v cene kurzu - učebnice, videá, nahrávky, atd. Už predchádzajúce výhody sú skvelé v pomere k cene.

Poslednou výhodou je POHODLIE, tým že sa učíš online z kade a kedy chceš, tak to bude preteba veľmi pohodlné prostredie, kde sa budeš cítiť príjemne a nebude ťa to vôbec stresovať.


Chceme vás upozorniť, ale aj na nevýhody učenia sa jazykov online.

Ako prvá nevýhoda je tá, že musíte mať INTERNETOVÉ PRIPOJENIE, teda pripojenie na wifi alebo niektorého mobilného operátora.

Druhá nevýhoda je, že musíte mať nejaké ZARIADENIE - ako PC, notebooku, labtop alebo mobilné zariadenie, teda smartfón, na ktorom bude prebiehať výučba daného jazyka.

A posledná nevýhoda je hlavne pre tých, ktorý si myslia, že keď sa prihlásia na kurz, tak sa to proste naučia automaticky, lebo si za to zaplatili alebo sa im to nejakým spôsobom samé natlačí do hlavy bez ich pričinenia. Čiže neočakávajte, že keď sa prihlásite na náš kurz, že ten učiteľ sa bude učiť za vás. Učenie jazykov je hlavne o trpezlivosti, to znamená, že si k tomu bude musieť sadnúť a obetovať tomu nejaký čas.

Na to je skvelé čínske príslovie:

"Učitelia Vám iba otvárajú dvere, ale vstúpiť dnu už musíte Vy sami."

Presne to platí aj u nás, že my vám vysvetlíme všetko ohľadom jazyka. Budeme vám pomáhať a motivovať vás, čiže vám ukážeme možnú cestu, ale vy budete musieť byť tí, čo budú musieť vstúpiť do tých dverí a kráčať po tejto ceste.

Ak vás zaujali naše výhody učenia sa online, budeme radi, keď sa pridáte k nám a vyskúšate

našu spoločnú prvú skúšobnú hodinu ZADARMO.

VIDEO

PODMIENKA:

  • Jediná podmienka pri výučbe online je, že ak sa rozhodnete zrušiť alebo presunúť hodinu, musí to byť najneskôr 24 hodín pred začatím našej hodiny. Musíte sa ozvať lektorovi a informovať ho o zmene. Ak tak nespravíte a lektor bude na vás čakať, hodina sa vám bude počítať ako keby bola. 
  • Menej ako 24 hodín je možné len vo veľmi naliehavých prípadoch po dohode s učiteľom.